KAIP PIRKTI

1. Išsirinkę prekę, pasirinkę Jums reikalingą dydį ir spalvą spauskite "Į KREPŠELĮ":

2. Savo krepšelį su išsirinktomis prekėmis (kiek prekių įdėta į krepšelį ir bendra krepšelio suma) matysite viršuje dešinėje puslapio pusėje. 

3.Patikrinę visas prekes, kurias norėsite pirkti paspauskite mygtuką „Užsakyti"

Jeigu matote viską ką norėjote užsakyti, spauskite „toliau“.  Jeigu norite – galite koreguoti kiekį (laukelis „kiekis“) ar apskritai išbraukti prekes, kurių nenorite užsakyti (tam turite spausti x ženkliuką). Jeigu matote pranešimą: „Prekių, pažymėtų ***, yra likę mažiau, nei Jūs norite įsigyti!“, vadinasi tuo ženklu pažymėtų prekių iš karto įsigyti nepavyks. Rašykite mums užklausą, skambinkite ir mes informuosime, kokia yra situacija su atitinkama preke.

4. Jeigu Jūs dar neužsiregistravęs, Jums reikia pasirinkti vieną iš žemiau esančių variantų. 

Jeigu nenorite registruotis mūsų sistemoje, spauskite „Pirkti kaip svečiui (nesiregistruoti)“ ir užpildykite žemiau esančius laukus. Spauskite "TĘSTI"

Jeigu norite, kad Jūsų duomenys išliktų kitiems kartams, kai pirksite lemigo.lt elektroninėje parduotuvėje, spauskite „registruotis (susikurti pirkėjo paskyrą)“ ir užpildykite atsiradusius laukus. Kitą kartą tereikės įvesti Jūsų el. Paštą ir sugalvotą slaptažodį.
Jeigu Jūs jau esate registruotas vartotojas, suveskite savo duomenis ir spauskite „Prisijungti“.

5. Kitame žingsnyje pasirinkite „Pristaymo metodą“ ir pridėkite komentarus, pastabas kurjeriui, pvz. durų kodą.

6. Pasirinkite „Apmokėjimo metodą“. Padėkite varnelę ant lauko „Aš perskaičiau ir sutinku su Taisyklės“ ir spauskite „Tęsti“ bei „Patvirtinti mokėjimą“.

6. Jūs būsite nukreipti į mokėjimai.lt puslapį kur jau bus perduoti Jūsų apmokamos sumos duomenys. Išsirinkite mokėjimo būdą, spauskite „Toliau“ ir būsite nukreipti į atitinkamą banką. Atlikę mokėjimą, banko puslapį išjunkite.

Savo užsakymo būseną visada galėsite matyti skiltyje „Mano užsakymai“.

Gero pirkimo!

Elektroninė LEMIGO avalynės parduotuvė

Šioje elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti LEMIGO gamintojų avalynę. Sau tinkamus batus ras kiekvienas šeimos narys. Siūlomas platus darbo batų, laisvalaikio batų, batų vaikams ir aulinių batų asortimentas. Žvejai turi galimybę išsirinkti žvejybos batus ir aprangą. Maloniai kviečiame Jus įsigyti prekių, kurias rasite www.lemigo.lt elektroninėje parduotuvėje.

Susisiekite su mumis

Ieva +370 693 69799
Kasparas +370 662 36080; +370 696 66011
8 45 461994
buhalterija@agroliux.lt ; lemigolt@gmail.com
(info@agroliux.lt)

Facebook