Apie mus

UAB „Agroliux“ – sparčiai auganti Lietuvos kompanija.

UAB „Agroliux“ yra oficiali Lenkijos įmonės LEMIGO, gaminančios plataus asortimento guminę, PVC, PU ir EVA avalynę, atstovė Lietuvoje, ir  užsiima LEMIGO gamyklos produkcijos didmenine bei mažmenine prekyba.

Kita įmonės veiklos sritis – didmeninė prekyba žemės ūkio mašinų bei traktorių detalėmis.

LEMIGO savo veiklą pradėjo 1990 metais. Kainos ir kokybės garantas, klientų poreikių tenkinimas padėjo įmonei tapti viena didžiausių ir pažangiausių Lenkijos guminės, PVC, PU ir EVA avalynės gamintoja. LEMIGO dinamiškai orientuojasi į naujas avalynės mados tendencijas pasaulyje.

LEMIGO prekinis ženklas jau tapo populiarus ir žinomas visoje Europoje, tad Lietuva nėra išimtis. LEMIGO prekių asortimentas itin įvairus ir daugialypis. Tai tekstilės avalynė, darbo bei sniego batai, specifinė ir profesionali avalynė, skirta medžioklei, žvejybai, apsauginė avalynė iš PVC (vinilo polichlorido) ir EVA (etilenvinilacetato) medžiagų, įvairių modelių batai, skirti dėvėti laisvalaikiu ir buityje.

Įgyta patirtis leido LEMIGO gamyklai išplėsti batų iš poliuretano asortimentą. Bendrovė pradėjo apsauginės avalynės gamybą. LEMIGO pirmoji pasaulyje panaudojo batų gamybos metodą, derinant EVA ir PU (poliuretano) medžiagas. Dėl šios technologijos avalynė yra ne tik labai patogi, lengva, bet taip pat atitinka visus Europos Sąjungos saugos standartus.

UAB „Agroliux“ tikslas – prekių pasiūla, patenkinanti pagrindinius pirkėjo lūkesčius, lojalūs klientai bei ilgalaikiai bendradarbiavimo santykiai.

Patyrę UAB „Agroliux“ darbuotojai atsakys į visus Jums rūpimus klausimus, suteiks konsultacijas, padės išsirinkti iš plataus prekių asortimento paklausiausias sezono prekes.  Vadovaujamės LEMIGO šūkiu: „Let me GO!” ( „Leiskite man eiti!“)

Grindžiame savo veiklą pasitikėjimu, pagarba vieni kitiems ir sąžiningu darbu. Patikimumas, įsipareigojimų klientams, verslo partneriams, kolegoms ir darbuotojams vykdymas yra mūsų įmonės stabilumo garantas.

Esame atviri Jūsų klausimams ir pasiūlymams!