Prekių grąžinimas:

Šios grąžinimo taisyklės galioja perkant tik internetu, kitu atveju dėl grąžinimo reikia kreiptis į tą parduotuvę kurioje pirkote.

Jeigu prekė bus netinkama ar nekokybiška, mes grąžinsime Jums pinigus už įsigytą prekę. Siuntimo išlaidas grąžinimo atveju apsimokate patys, patirtų išlaidų grąžinimo atveju negrąžiname. Vis dėlto, norėdami grąžinti Jums pinigus už nepatikusią prekę, mes paprašysime laikytis tam tikrų sąlygų. Jų laikymasis yra sklandaus bendradarbiavimo ir abipusės pagarbos garantas.

Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

 1. grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje (šis punktas netaikomas grąžinant nekokybišką prekę);
 2. prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
 3. prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
 4. grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;
 5. grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą, garantinį taloną (jei jis buvo atskirai išduotas).

Grąžinimo terminai ir forma

 1. Prekę galite grąžinti per 14 dienų nuo siuntos gavimo.
 2. Norėdami grąžinti prekę, turėsite susisiekti su lemigo.lt klientų aptarnavimo vadybininku el. paštu [email protected] arba lemigolt@gmail.com arba telefonu +370 662 36080
 1. Norėdami grąžinti prekę, turėsite atvykti į Panevėžį (J.Janonio g. 30A, LT-35289, Panevėžys). Čia galėsite grąžinti prekę arba apkeisti į Jums tinkamą. Prieš grąžindami būtinai turite su mumis susisiekti. Taip pat susisiekite su mumis, jeigu norite prekę grąžinti kitu būdu.
 2. Prekės grąžinamos originalioje prekės pakuotėje bei būsenoje, kokioje ir buvo išsiųstos klientui.

Prekės išvaizda

Prekės nebus priimamos atgal, jei:

 1. Buvo vartojamos (dėvimos, avimos, ir pan.).
 2. Buvo sugadintos.
 3. Nebuvo išsaugotos jų vartojamosios savybės.
 4. Prarado prekinę išvaizdą.
 5. Nuo jų buvo nuimtos originalios etiketės.

Pinigų grąžinimo procedūra

 1. Jūsų grąžinamos prekės pristatomos į sandėlį, kuriame mūsų darbuotojai įvertina, ar gaminiai grąžinti laikantis aukščiau nurodytų sąlygų. Jei sąlygų buvo nesilaikoma, pinigai grąžinami nebus. Dėl prekės pristatymo ar atsiėmimo tokiais atvejais bus tariamasi individualiai. Jei sąlygų buvo laikomasi, pinigai bus pervesti į Jūsų banko sąskaitą ne vėliau kaip per 14 dienų nuo grąžinimos avalynės gavimo arba grąžinami vietoje. Visos patirtos išlaidos prekės grąžinimui nėra grąžinamos, pinigus grąžiname tik už prekę, kurią pirkote.
 2. Išvardinti punktai yra padiktuoti Lietuvos Respublikos įstatymų ir elementarios logikos. Mes nekuriame papildomų kliūčių ir stengiamės lanksčiai žiūrėti į prekių grąžinimą. Galų gale, mūsų tikslas paprastas – kad tiek Jūs, tiek mes liktume patenkinti.