Prekių pristatymas

Jei Jūsų užsakyta prekė yra sandėlyje ir Jūs atsiskaitote elektroninės bankininkystės sistema, prekes nemokamai Jums pristatysime per 5-7 darbo dienas (Šventiniu laikotarpiu siuntos gali vėluoti, dėl pašte esančio didelio krūvio šventiniu laikotarpiu). Registruota siunta bus pristatyta į Jūsų namus (adresu, kurį nurodėte pildydami užsakymą), bet jeigu pašto darbuotojas Jūsų neras, pašto dėžutėje bus paliktas informacinis lapelis, kad siuntą reikia atsiimti artimiausiame pašto skyriuje (kai užsakymo vertė mažesnė nei 40 EUR) arba prieš tai su Jumis susisiekęs, siuntą pristatys kurjeris tiesiai į namus (kai užsakymo vertė didesnė nei 40 EUR).

Jei renkatės mokamą pristatymą per kurjerių tarnybą, prekės bus pristatytos kitą darbo dieną. Jei siuntą norite gauti kitą darbo dieną, užsakymą reikia pateikti iki 13 val.

Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę. Pastebėjus siuntos pažeidimą, dalyvaujant kurjeriui yra privaloma surašyti pastabas apie siuntos pakuotės pažeidimus arba atsisakyti priimti siuntą. Priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai ir tai gali apsunkint bet kokių pretenzijų dėl prekės išorinių pažeidimų nagrinėjimą.

Būkite atidūs nurodydami pristatymo adresą (pašto kodas būtinas), kitu atveju siunta gali Jūsų nepasiekti.

Pristatymo laikas:

Visose Lietuvos vietovėse prekės pristatomos 8-18 valandomis (darbo dienomis).

Pristatymo kainos:

Lietuvos teritorijoje LEMIGO avalynės pristatymas kainuoja kurjeriu 3,50 eur (prekių pristatymo į Kuršių Neriją kaina 14.48 EUR).

Prekių grąžinimas:

Prekes galite grąžinti arba pakeisti į Jums tinkamas Panevėžyje (J. Janonio g. 30A, LT-35289). Prekės turi būti nepažeistos ir nesugadintos.

Iškilus klausimams galite kreiptis:

Visais klausimais susijusiais su preke, jos pristatymu, grąžinimu ir panašiai, kreipkitės tiesiogiai į mus:

Telefonu +370 69369799 arba el. paštu: [email protected]